NAŠE 2. PRODEJNA

Evi látky Zlín

Prodejna Evi látky Zlín nabízí metrový textil a to jak látky oděvní tak i dekorační. Najdete zde látky za dostupné ceny od takových módních ikon jako je Armani, Vivienne Westwood nebo Stella McCartney. Prodejna ve Zlíně je menší, ale stejně tak útulná, jako ta pražská. Ve Zlíně nás najdete na ulici Kvítková, vedle vchodu do hotelu U Ševce, dříve hotel Ondráš.
I zde můžete vidět celý sortiment našich látek. Některé jsou zde ve větších kusech a můžete si je přímo zakoupit. Ostaní jsou k vidění na vzorcích, podle kterých lze látku z Prahy doobjednat a dle domluvy poslat k Vám domů nebo na zlínskou prodejnu. Vyzvedávat si zde také můžete látky z objednávek, které učiníte na našem eshopu.
Určitě Vás zde také nadchne přístup naší obsluhy. Hned poznáte, že látky jsou naše láska a že všechny naše tvořivé zákaznice a zákazníky máme opravdu v oblibě. Můžete se plně a bez obav vložit do rukou obsluhující dámy, je to profesionál a navíc ji to velmi baví.
Nové zboží na prodejnu dodáváme postupně, takže neustále je zde k vidění něco nového. Zaměřujeme se hlavně na přírodní materiály jako je len, bavlna, hedvábí, viskóza nebo vlna, ale najdete u nás i materiál z uměle vytvořených vláken, které ovšem splňují všechna kritéria pro kvalitu, příjemný vzhled a omak. Můžete si zde vybírat ze širokého sortimentu, krajek, pláten, úpletů, pevnějších gabardénů, kabátovek a spousty dalších.

Přijďte se nechat vtáhnou do kouzelného světa látek a popustit uzdu své fantazie. Prohlédněte si skvosty naší široké nabídky látek, které používají módní domy světových značek.

Teď už zbývá jenom popřát Vám hodně chuti do tvoření a inspiraci.

Prodejna Evi látky Zlín
EVI LÁTKY ZLÍN

Jak to u nás vypadá

Evi látky
Zlín

NAŠE ADRESA

Kvítková 4323, 760 01 Zlín

Po – Pá 10:00 – 17:00

NAŠE KONTAKTY

+420 604 286 452

evi@evi-latky.cz

PŘIHLASTE SE K NEWSLETTERU