foto látky
SVĚŽÍ ZÁVAN ORIGINALITY

O nás a našem eshopu

Evi Látky je splnění jednoho snu. Na začátku byla mladá dívka, která strašně toužila šít z krásných materiálů, záviděla návrhářům, přístup k tak skvělým látkám.

Je to už 20 let, co jsem pocítila potřebu jít do světa a hledat ty nejkrásnější a originální materiály pro šití. Za tu dobu jsem získala vysokou odbornost v rozpoznání kvality materiálů, jejich složení, údržby i názvosloví.

Původně jsem materiály nabízela pouze našim návrhářům a výtvarníkům. Ale již záhy jsem otevřela první malou kamennou prodejnu v Praze v ulici Jana Masaryka. Pomaličku, krůček po krůčku se sortiment nabízených látek rozšiřoval. Každou návštěvou Itálie jsem nacházela krásnější a krásnější látky, pronikala hlouběji do látkařských tajů a mou prodejnu začali navštěvovat nejenom návrháři, ale i zákazníci, pro které je šití koníčkem. Začala jsem hledat holky, které by mi pomáhaly a můj tým se tak začal mile rozšiřovat. Díky obchodu jsem našla i krásná přátelství, která vyrostla z našeho pracovního týmu, ale i z řad našich zákaznic.

Když se dnes řekne Evi-látky, našim zákaznicím hned naskočí vidina úžasných látek. Neobvyklé vzory, barvy a materiály s luxusním omakem – to jsme my.

Najdete u nás spoustu látek z dílen návrhářských veličin jako je Vivienne Westwood, Stella McCartney, Armani a jiní. Ptáte se, jak jsme přišli k metrovému textilu od Armaniho nebo od Vivienne a jak to, že jsou cenově takto dostupné? Je to tím, že některé módní domy dávají zbylé látky z kolekcí do oběhu za příznivé ceny. Nechtějí látky pálit, ale raději je pošlou mezi nás tvořivé a tak můžete mít originál Armani a nemusíte utratit všechny peníze. Je to také důvod, proč spousta látek u nás nejde doobjednávat ve větším množství. Zvyšuje se tím originalita vašich modelů. A pro nás je mnohem zábavnější nabízet neustále nové a nové látky a neopakovat se.

EVI LÁTKY

Naše poslání

K nabídce látek bychom Vám chtěli přidat I něco navíc. Obsluha je nejenom usměvavá, ale také odborně proškolená, a zodpoví Vám tak Vaše otázky ohledně látek, šití a stylu.

Návštěvníkům našeho eshopu bychom chtěli zprostředkovat jednoduchou a přehlednou cestou náhled do našeho sortimentu. Možnost zaslání vzorků zdarma, telefonická nebo emailová konzultace je samozřejmostí.

Připravujeme i on-line povídání o látkách. To vše již můžete sledovat na YouTube evi-látky. Rubrika Škola látek, se krásně rozšiřuje o nové a nové díly. To samé seriál Inspirace – Evi látky.

Naším hlavním heslem a tahounem je Vaše spokojenost. Není pro nás nic krásnějšího než Vaše rozzářené oči a neskrývaná radost. Díky tomu nám to vše dává smysl. Vždy Vás rádi budeme podporovat ve Vaší chuti do tvoření.

obr látky
EVI LÁTKY

JAK ŠEL ČAS

2002

Itálie timeline

2004

Obchod Praha na ul Jana Masaryka

2008

obchod Zlín

2009

1. e-shop evi-latky

2010

obchod Praha 3

2016

evi inspirace timeline

2019

evi škola látek

2022

1. workshop s Radkou Kubkovou

JSME TU PRO VÁS

Náš tým

Náš tým se skládá z usměvavých a odborně proškolených lidí, kteří vám rádi poradí.

Eva

PRAHA
Tatiana

Tatiana

PRAHA
Verča

Verča

PRAHA
Jitka

Jitka

PRAHA
Eliška

Eliška

ZLÍN
Monika

Monika

PRAHA