EVI LÁTKY

Jak u nás nakupovat

Přečtěte si pár zajímavých informací k nákupu látek prostřednictvím našeho e-shopu. Je to snadné a vše můžete s námi konzultovat telefonicky nebo přes email.

ESHOP

Jednoducé přehledné uspořádání produktů

OBJEDNÁVKA

Jen pár kliknutí a je to

VÝBĚR

Velké množství filtrů

DORUČENÍ

Doručujeme po celém Česku i Slovensku

Nebojte se vyptat si u nás vzorky látek

Nejste si jistí barvou látky, gramáží nebo omakem? Objednejte si u nás bezplatně konkrétní vzorky. Mají velikost cca 7×5 cm. Vzorky jsou zasílány českou poštou. A Vy se můžete na vlastní oči ujistit, která látka bude pro Vás ta pravá.

Jaké množství látky si zakoupit

Většinou bývá spotřeba materiálu uváděna u střihových příloh. Nejste-li si ale jistí, určitě nám napište nebo zavolejte. Rádi Vám poradíme. Některé látky mají velký vzor nebo jsou střihány na tzv. kupony – opravdu se nebojte s námi konzultovat.

Na našem e-shopu se látky objednávají v metrech. U každé látky je uvedena šíře a vy si zvolíte potřebnou délku materiálu v metrech. Např. Na kalhoty při šířce látky 140 cm budete potřebovat s ohledem na Vaši postavu 1,3-1,8 m.

Dostupnost látek

Všechny látky, které máme na eshopu jsou skladem. Stejně tak jsou k mání i v našich kamenných prodejnách v Praze a ve Zlíně. Ve Zlíně je obchod o něco menší, ale i zde jsou všechny látky k vidění. Látky, které se nám nevešly do zlínské prodejny, tak jsou tam na vzorcích.

Kontrola látek

Všechny látky při střihání kontrolujeme, ale může se stát, že nám unikne nějaký kaz. Jestli na Vaší látce zjistíte kaz a nebyli jste na něho předem upozorněni, určitě se nám ozvěte. Když to bude možné, tak Vám látku vyměníme, snížíme cenu nebo dojdeme k jiné vzájemné domluvě.

Možnost objednání nití

Zvolíte-li si, že chcete k látce i nitě, stačí nám sdělit počet a my Vám k dané látce vybereme vhodnou barvu. Nabízíme nitě Mettler od společnosti Amann Group. Jsou to nitě velmi kvalitní, máme je vlastnoručně vyzkoušené. V naší nabídce jsou i nitě hedvábné nebo extra silné, které se využívají na ozdobné švy (říká se jim také nitě jeansové). Pokud budete chtít nit hedvábnou (návin 50 m za 26,-) nebo jeansovou (návin 30m za 30,-), prosím napište nám. V objednávkovém formuláři na eshopu jsou nabízeny standartní nitě Mettler Seralon. Jsou to nitě polyesterové v návinu 100 m.